04-982-19-25

גדר מדברת

גדר מדברת

אתרי בנייה הם חלק בלתי נפרד מכל עיר או ישוב, בכל זמן  אנשים שונים עוסקים בבנייה והקמה של פרוייקטים שונים ברחבי הארץ. אתרי בנייה כשלעצמם אינם מראה נעים לעין ויוצרים מראה לא אסטתי בסביבת מגורים בה הם נמצאים. לכן כדי לפתור בעייה זו ולהפוך את אתרי הבנייה לנעימים יותר לעין, הפכו אנשי המקצוע את גדרות אתר הבנייה לגדרות מדברות אשר מנגישות מסר לקהל העוברים והשבים. גדר מדברת היא למעשה אותה גדר המפרידה בין אתר הבניה, ייחודה של הגדר המדברת היא המסר, התמונה והצבע המודפסים עליה.

מעוניינים לדעת עוד על גדר מדברת? זה הזמן ליצור קשר עם המומחים של בי דיגיטל, חברה אשר מתמחה בתכנון והדפסת גדר מדברת, בטלפון  04-9821925.

גדר מדברת

כל מה שרציתם לדעת על גדר מדברת

  • מה היא גדר מדברת – גדר מדברת הינה גדר אשר עליה מודפס מסר, נהוג להשתמש בגדר מדברת במיוחד בגידור אתרי בניה, שכן אתרי בנייה פעילים אינם מראה מרהיב לעין. באמצעות הדפסה מדוייקת ומתכוננת מבחינת גרפיקה ומסר תוכלו לתעל את גדר אתר הבנייה ולהפוך אותו למשמעותי לסביבה. הגדר המדברת יכולה להציג מסר לגבי תאריך סיום או שילוב תמונות המציגות כיצד יראה הפרוייקט הסופי. באמצעות הגדר המדברת כל העוברים והשבים באיזור אתר הבנייה יוכלו לדעת בידיוק מה נבנה ואיזה חברה אחראית לבנייה.
  • מה היתרונות של גדר מדברת – גדר מדברת מעניקה יתרונות רבים לבוחרים בה. הגדר מהווה שלט פרסומת, עליו יכול קבלן הבנייה להדפיס את כל העולה על דעתו. בשילוב וייעוץ עם מעצבים גרפים מובחרים תוכלו להדפיס גדר מדברת שתעביר את המסר אותו אתם בוחרים. קיימת חשיבות רבה כיום למיתוג, כל בעלי העסקים והחברות כבר מבינים שכדי להשאר עסק מצליח יש להשקיע בנושא המיתוג והשיווק. באמצעות עיצוב ייחודי של גדר מדברת, כמו למשל גדר עליה מודפס תאריך סוף העבודות הצפוי ותמונת הדמייה של המבנה אותו בונים, יכולה להעניק לעוברים והשבים תחושת חיבור אל הפרויקט ולפרסם את החברה האחראית לבנייה. באמצעות הדפסת גדר מדברת ניתן להגדיל את מוניטין חברת הבנייה בעיני הקהל.
  • איפה רוכשים גדר מדברת? – היום קיימים בתי דפוס דיגיטלים רבים אשר מציעים ללקוחותיהם עיצוב והדפסת גדרות מדברות. בבתי דפוס מקצועיים ההדפסה נעשית בצורה מתקדמת ביותר ובאיכות גבוהה מאד. את הגדר ניתן להזמין באופן מדוייק, לפי מידות אותם תוכלו לבחור בעצמכם. בתי דפוס רבים מציעים גם שירותי עיצוב גרפי ויחד איתכם יוכלו לעצב את הגדר המתאימה ביותר.

גדר מדברת – רק אצל ‘בי דיגיטל’

אם אתם מחפשים בית דפוס דיגיטלי מתקדם, אשר יכול ללוות אתכם בכל השלבים עד להצבת הגדר המדברת, הגעתם למקום הנכון. חברת בי דיגיטל הינה חברה מובילה בתחום הדפוס הדיגיטלי בישראל, החברה מספקת ללקוחותיה שירותי עיצוב והדפסה ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות.

Leave a comment