04-982-19-25

דפוס ושלטים

דפוס ושלטים

דפוס כצורך הכרחי

בלי בתי דפוס ככל הנראה המשימה להתפרסם ולעבוד הייתה קשה הרבה יותר. אמנם ישנם בתי דפוס רבים בארץ אך רבים אינם מודעים לחשיבותם העצומה בכמעט כל דבר שאנו עושים. בכול יום מודפסים עשרות אלפי שלטים ומודעות בבתי דפוס ברחבי הארץ מצפון ועד דרום במגוון נושאים ותחומים. בתי דפוס משמשים למגוון רחב של אפשרויות כמו הדפסת פלאיירים לבתי עסק ולעצמאיים. הדפסת מודעות של הצגות ילדים וסרטים וגם ברמה הפרטנית יותר הדפסת פוסטרים לפי הזמנה אישית. כיום ההדפסות נעשות במגוון רחב של צורות כאשר אנחנו ב”בי דיגיטל” מציעים לכם הדפסות של שלטים תלת מימד, הדפסות צבעוניות ענקיות לשלטי חוצות, ועוד.

PicMonkey Collage

מה ההבדל בין דפוס ושלטים?

 

  • אמנם את שניהם אנו מבצעים אצלנו ב”בי דיגיטל” אך יש שוני מהותי בין שניהם. כשמדובר בדפוס, מדובר בהדפסה על ניירות שונים. יש ניירות כרומו וניירות רגילים, יש הדפסות על קאפה שהן על משטח קשה יותר ומתאימות לתלייה בלי מסגרת ויש הדפסות על קנבס איכותי או על בד. כל ההדפסות האלו מתאימות גם לשימוש עסקי וגם לשימוש פרטי, כאשר דפוס ושלטים יכולים לשרת אפילו מפעלים גדולים ולא רק לצורך פרסום אלא לצורך הנחת תקנוני בטיחות, הוראות למקרה חירום וכולה. בין ההדפסות הנפוצות ניתן להדפיס גם פלאיירים בכמות גדולה, הדפסה של חוברות ועוד.
  • שילוט שונה במהותו כיוון שפה מדובר על פריטים גדולים יותר שמושכים תשומת לב רבה יותר וכאן עניין האיכות יותר חשוב מעניין הכמות.

הדפסות דיגיטליות ושילוט

 

מלבד שילוט חוץ או כמו שלטי חוצות או מודעות פרסום, ומלבד הדפסת פלאיירים וכל מה שכל עסק או מפעל צריך, חברת “בי דיגיטל” נותנת לכם אפשרות להדפסות דיגיטליות באיכות הכי טובה שקיימת. הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת להדפיס בכל גודל שתרצו כאשר מלבד דפוס ושלטים ניתן להדפיס על כל דבר כל מה שתרצו. אפשר גם להדפיס שילוט פנים למשרד כדי לעצב אותו לפי הטעם ולפי הסגנון והאווירה שאתם מעוניינים ליצור.

 

תנו לניסיון שלנו לתת לכם את הטוב ביותר

כשמדפיסים שלטים המשימה לא פשוטה כמו שזה נדמה. ההזמנה חייבת להגיע בזמן, חייבת להיות באיכות הטובה ביותר ושהתוצר הסופי יהיה הרבה יותר טוב אפילו ממה שהלקוח חשב. אנחנו ב”בי דיגיטל” ניתן לכם את השירות הטוב ביותר בכל מה שנוגע לדפוס ושלטים, שילוט פנים, שילוט אותיות, הדפסות דיגיטליות ועוד. לקבלת הצעת מחיר ומידע נוסף אל תהססו לפנות אלינו ונעמוד לשירותכם בכל מה שתזדקקו.

Leave a comment