04-982-19-25

הדפסת חוברות מחיר

הדפסת חוברות

כמה עולה להדפיס חוברת?

חוברות רבות מודפסות במהלך כל יום לפי נושאים שונים ודרישות שונות של כל מיני לקוחות מהמגזר הפרטי ועד המגזר העסקי. הדפסת חוברות יכולה לקרות בצורה סיטונאית בכמויות גדולות מאוד או הדפסה בכמות קטנה לשימושים פרטיים בתוך חברה מסוימת ולא להפצה לציבור הרחב. להדפסת חוברות מחיר משתנה לפי כמות החוברות שמודפסות, לפי סוג החוברת וכמובן לפי הגודל שלה. כל הפרמטרים האלו משתקללים יחד כדי לספק את המחיר לכל יחידה וכך בהזמנה גדולה המחיר יכול להשתנות מאוד לפי מספר פרמטרים קטנים ביותר, בגלל כמות היחידות.

הדפסת חוברות

מה הפרמטרים שמשפיעים על מחיר החוברת?

·         לתחום הדפסת חוברות מחיר משתנה לפי גודל החוברת. חוברות גדולות מן הסתם יעלו יותר מחוברות קטנות ובכמויות גדולות הפער יכול להיות גדול. אמנם גודל החוברת משפיע אך הבדל של כמה סנטימטרים בנייר הוא דווקא לא הפרמטר שהכי קובע אלא סוג החוברת משפיע יותר. ברגע שמדובר בחוברת עם דפים מנוילנים היטב ועמידים אפילו למים בצורה חלקית, כמו למשל חלק מחוברות הלימוד בבתי הספר שהמרקם שלהם מאוד חזק וגמיש, המחיר יהיה גבוה יותר מאשר חוברת עם דפים רגילים ועמידים פחות.

·         סוג החוברת גם הוא משפיע מאוד על המחיר. להדפסת חוברות מחירים גבוהים יותר כשמדובר בחוברות עם כריכה קשה. כריכה קשה מגנה על החוברת בצורה טובה יותר אך ישנן גם כריכות גמישות ועמידות ביותר שיכולות לשמש בצורה לא רעה תלמידי בית ספר או חוברות הסברה שמצורפות ליצרניות או יבואניות רכב וסלולר. בנוסף לסוג הכריכה ניתן גם לבחור חוברות עם דפים שמודבקים לכריכה או חוברות ספירלה שיכולות להיות שימושיות ביותר.

הדפסת חוברות מידע מול חוברות ממותגות

יש חוברות שמודפסות כדי לשמש למידע מסוים ויש חוברות שמודפסות כדי להתאים למיתוג של חברה מסוימת ואז החוברת למעשה ריקה מתוכן. חוברות אלו יעלו הרבה פחות כיוון שמדובר בחוברת רגילה שרק עברה הדפסה של לוגו מסוים. חברות רבות בוחרות להדפיס חוברות שקטנות וגדולות שיהיו לשימוש העובדים בשרטוטים שונים או בתכנון המשימות לימי העבודה ורוצים חוברת שתהיה ממותגת עם שם העובד ועם שם החברה וגם הדבר הזה אפשרי.

Leave a comment