04-982-19-25

חוברות – החברות הכי טובות של העסק

92007348

שווה להשקיע בהדפסת חוברות!

יש אינספור פתרונות דפוס לעסקים, ולכל פתרון הייעוד שלו. בית עסק חכם יודע לנצל היטב את הפתרונות הקיימים, ולבחור מוצר שיקדם אותו מבחינה שיווקית, יאפשר לו להגדיל את מחזור המכירות ולהכשיר עובדים חדשים על הצד הטוב ביותר. חוברות בעיצוב מיוחד הן מוצר דפוס שכל בית עסק, חברה או ארגון צריכים להכיר – ניתן לעצב אותן בהתאם למיתוג הקיים של הלקוח, לבחור מתוך כמה רמות גימור, להדפיס כמות גדולה של חוברות ולכלול בחוברת אחת מגוון רחב של תכנים ותמונות.

אנחנו בחברת בי דיגיטל מתמחים בהדפסת חוברות לשימוש עסקי. חייגו 04-9821925 לקבלת ייעוץ ראשוני ולביצוע הזמנה.

 

לשירותי הדפסת חוברות שלנו לחצו כאן 

 

הדפסת חוברות

3 סיבות טובות להדפיס חוברות:

 

1.       שיווק ובניית מוניטין – עסקים מסוימים בוחרים להציג את עצמם לראווה באמצעות חוברת שיווקית מעוצבת. בין דפי החוברת ניתן למצוא בין היתר את ה”אני מאמין” של העסק, מעט על ההיסטוריה שלו, פירוט קצר על חברי ההנהלה, מידע על הישגים ושיאים, מוצרים או שירותים נבחרים וכן הלאה.

*טיפ שאסור לפספס: חוברות מסוג זה צריכות להיות מעוצבות וברמת הדפסה גבוהה, שכן חוברת בעלת מראה אטרקטיבי יכולה להציג את העסק עצמו באור אטרקטיבי לא פחות. המעצבים הגרפיים המוכשרים שלנו בבי דיגיטל יסייעו לכם בשמחה להגיע לעיצוב המושלם.

 

2.       מכירה והגדלת הכנסות – חוברות הקטלוג הן הדוגמה הנפוצה והברורה ביותר לאופן שבו משתמשים עסקים בחוברות לצורכי מכירה. כל מוצרי העסק, או לפחות המובילים שבהם, מרוכזים במקום אחד, המציג את שם המוצר, מפרטו הטכני, יתרונותיו, מחירו וכיוצא באלו. לקוחות פוטנציאליים יכולים לעיין בנחת בקטלוג, לבחון את המוצרים השונים ולקבל החלטה חכמה לגבי סוג המוצרים שברצונם לרכוש וכמותם.

*טיפ שאסור לפספס: מכיוון שחוברות הקטלוג עוברות מלקוח ללקוח, ובעצם מיד ליד, יש להדפיסן על-גבי חומרי גלם איכותיים ועמידים כדי שלא יתבלו במהרה. במידה שתעבירו ללקוח קטלוג בלוי שאבד עליו הכלח, העסק עלול להיראות כחובבני והמכירה עלולה להתפספס.

 

3.       הדרכת עובדים והכשרתם – חוברות הדרכה הן חלק בלתי נפרד בארגונים גדולים, הדורשים מעובדיהם לעבור הכשרה מקצועית בתחילת דרכם בארגון. בחוברת מפורטים בין היתר רקע כללי על הארגון, דרישות התפקיד, תכנים מקצועיים שחשוב להכיר, תסריטי שיחה, בעיות ופתרונן ועוד.

*טיפ שאסור לפספס: חוברות ההדרכה יכולות לשמש את העובדים לכל אורך תקופת עבודתם בארגון. אי-לכך, עליהן להיות עמידות, ידידותיות ונוחות לשימוש ולאחסון.

הדפסת חוברות מכל הסוגים

באפשרותנו להדפיס חוברות ברמות גימור מגוונות: כריכת סיכות, כריכת ספירלה וכריכה רכה. איך תדעו באיזו כריכה לבחור? בדיוק בשביל זה אנחנו פה. תאמרו לנו מה הצורך שלכם (שיווק? מכירה? הדרכה?) ומהו התקציב שלכם, ואנו נמליץ על רמת הגימור הטובה ביותר – כזו שתאפשר לכם להפיק את מרב התועלת מהחוברת יום אחר יום, ואף שנה אחר שנה.

 

חייגו 04-9821925 לקבלת ייעוץ מקצועי והכוונה מהמומחים של בי דיגיטל.

Leave a comment