04-982-19-25

ברושורים – הדרך שלכם להעביר את המסר

ברושור

למה דווקא ברושור?

אמנם, יש היום הרבה מאוד דרכים להעביר מסר שיווקי, אולם ברושור הוא חומר שיווקי שאי אפשר להתעלם ממנו. אחרי הכול, גם אם בסופו של דבר אנשים יחליטו לזרוק את הברושור אל פח מחזור הנייר הקרוב, הרי שהם לא יעשו זאת מבלי שיעיפו מבט בכתוב, וכאן, למעשה, שוכנת הזדמנות. הרגע הזה, שאנשים מחזיקים את הברושור ביד ומעיפים מבט בכתוב, יכול מבחינתכם להביא לעוד ועוד פניות. אז אמנם סביר להניח שלא לכל מי שיחזיק את הברושור ביד המסר ידבר או שלא כל אחד באמת יצטרך את השירות, אבל גם אם מדובר רק בעשרה אחוזים – הרי שהרווח כולו שלכם.

ברושור

לקטלוג ברושרים שלנו לחצו כאן

מה חשוב לדעת לפני שמפיקים ברושור?

התועלת של הברושור אינה מוטלת בספק, אולם על מנת למקסם אותה צריך לכתוב על הברושור את מה שחשוב באמת. כדאי מאוד שאת הכיתוב על הברושור יכתוב עורך תוכן מקצועי אשר ידע להפריד בין עיקר וטפל כמו גם לשווק אתכם בצורה הטובה ביותר. בנוסף לכיתוב שמושך את העין ואת הלב ומסביר למה החיים לא ייראו אותו דבר אחרי הזמנת השירות או המוצר שלכם, חשוב שתציינו, כמובן, את דרכי ההתקשרות אתכם. אל תשכחו שם, כתובת ו/או טלפון ואולי גם דוא”ל וכתובת אתר, ועשו את זה בצורה הכי ברורה שרק אפשר.

בי דיגיטל לשירותכם

אנחנו בבי דיגיטל מתמחים בעיצוב ובהדפסה של ברושורים מכל סוג ובכל סדר גודל. צוות מומחי העיצוב שלנו ישמחו מאוד לשמוע מה אתם צריכים, ויסייעו לכם לעצב את הברושור שיעביר בצורה המושכת והמדויקת ביותר את תועלות המוצר או השירות שלכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת עיצוב והדפסה של ברושורים מנצחים
צרו עמנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם

Leave a comment