04-982-19-25

מתקני תצוגה – ההצגה הכי טובה בעיר!

מולטי קיוב

נעים להציג: מתקני התצוגה של בי דיגיטל
אתם לא צריכים לחפש רחוק, כדי להיראות למרחוק. ריכזנו עבורכם במקום אחד את כל פתרונות התצוגה הכי מתקדמים שיש: נוחים להרכבה ולפירוק, מגיעים בשלל מידות וגדלים, עומדים בהצלחה בשימושים חוזרים ופשוט נראים מצוין! התחילו לדמיין כבר עכשיו את לוגו החברה שלכם מקבל את אור הזרקורים בכניסה לכנס, ליריד, לתערוכה, למתחם קניות וכדומה.

 

לקטלוג מתקני תצוגה שלנו לחצו כאן

מתקני תצוגה
פתרונות התצוגה שאתם חייבים להכיר:

מולטי קיוב – מתקן מצוין זה נקרא גם “גב במה”, בשל מידותיו הגדולות יחסית ושימושו הנפוץ כרקע לבמות נאומים וכדומה. אין דרך טובה יותר לשאת דברי ברכה במסיבת השקה או לקבל את פניהם של אורחים בתערוכה, כשמאחוריכם מתנוססים בגאון לוגו החברה ומסרים מסוימים שתרצו להעביר.

רולאפ – נפתח בקלות ונסגור בקלות לתוך עצמו. מגיע עם נרתיק נשיאה נוח, ששומר על הציוד מכל משמר בין שימוש לשימוש. הרולאפ הוא פתרון תצוגה גבוה יחסית, כך שלא ניתן לפספס אותו. לכן, מומלץ להשתמש בו למשל כאמצעי הכוונה.

מתקן לקאפה – על-גבי הקאפה תוכלו להדפיס כל מה שחשקה נפשכם – או ליתר דיוק הנהלת הארגון שלכם. לוגו? כמובן. מסרים שיווקיים? בטח. אימג’ים אטרקטיביים? בהחלט! הכול מודפס באיכות גבוהה מאוד ומורכב במתקן הייעודי והנוח לשימוש.
מתלבטים מה להזמין? חייגו 04-9821925 והמומחים של בי דיגיטל יעזרו לכם להחליט – העיקר שתצאו מרוצים!

אל תשכחו לדאוג למיתוג

מתקני תצוגה ממותגים תמיד משדרגים! לכן, לא כדאי לוותר עליהם. נגמרו הימים שבהם הדפסתם שלטים במדפסת המשרדית. כעת באפשרותכם להזמין מתקן תצוגה איכותי וממותג, שאינו דורש מכם משאבים רבים. אין ספק שגם המתחרים שלכם משקיעים בפתרונות תצוגה מעוצבים, אז אין סיבה שתישארו מאחור.

אם כבר הגעתם עד לכאן, בואו לבחור מתקן

אחרי שקראתם על היתרונות של מתקני התצוגה ועל האופציות הקיימות, כל שנותר הוא שנתאים לכם את המתקן האידיאלי. כזה שיספק לכם מענה מושלם, בכל זמן ובכל מקום, ויהפוך אתכם לשם הכי מדובר בשטח. בין היתר נבחן את המטרות שברצונכם להשיג בעזרת מתקן התצוגה; כמות הטקסט או התמונות שתרצו להציג; אופי האזור שבו יוצב המתקן – באוויר הפתוח או אולי בתוך אולם הרצאות?; גודל המתקן ומידות השטח שבו יוצב; כמות המתקנים שתצטרכו; וכדומה.

 

תאהבו את מתקן התצוגה שלכם

לאחר שנקבל ממכם את כל התשובות, לצד החומרים הגרפיים הדרושים, נוכל לצאת לדרך ולייצר עבורכם מתקן תצוגה מנצח. המתקנים אינם חד-פעמיים – הם עוברים עמכם בנאמנות מכנס לכנס, מסניף לסניף ומשנה לשנה. כל שעליכם לעשות הוא לטפל בהם באהבה: להציב אותם במקומות בטוחים (הרחק ממקורות אש למשל!), לשנע אותם ללא כל פגע ממקום למקום ולאחסנם במקומות אחסון ייעודיים עד לשימוש הבא.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת מתקני תצוגה ממותגים, צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם: 04-9821925.

Leave a comment